Fira pod choinkę i na Nowy Rok

Proponujemy Państwu „Firę…” pod choinkę w przystępnej, wydawniczej cenie sporo niższej niż w księgarniach. Ta książka to doskonały prezent tak na Boże Narodzenie, jak na każdą inną okazję.

„Cudowna, niespieszna opowieść o moim rodzinnym mieście sprzed lat. Przepięknie wydany album ze wzruszającą historią i unikalnymi zdjęciami” – napisała jedna z osób, które przeczytały „Firę…”  Takich głosów otrzymaliśmy na temat naszej książki już wiele. Dla poznaniaków to rzecz ciekawa – bo jest o ich mieście; dla niepoznainiaków – bo to opowieść o życiu pełną piersią, o młodości i miłościach, które są z młodością związane. O życiu w cieniu zbliżającego się Holokaustu, o którym bohaterowie tej historii nie mają oczywiście pojęcia.

Każdy odnajdzie w tej książce i albumie coś istotnego ze swojej młodości – tyle, że opowiedziane w egzotycznej scenerii poznańskich Żydów, o których w Polsce prawie nikt nic nie wie, tak bowiem byli inni od pozostałych Żydów polskich i tak było ich mało. Tu po raz pierwszy oglądamy ich z bliska, choć także z udziałem Żydów z Warszawy, Łodzi, Krakowa czy Lublina, przyjeżdżających do tego miasta.

Książkę w cenie 49 zł można zamówić w wydawnictwie i odebrać osobiście w Poznaniu. Szczegóły pod nr tel. 61 826 53 61.